• پاتریس
 • X
  تبلیغات
  وکیل جرایم سایبری

  Lovely Melody
  ملودی زندگی زیباست 
  قالب وبلاگ

  امسال تصمیم گرفتم که واسه خودم جشن تولد بگیرم و دوستام رو دعوت کنم واسه همین دست به کار شدم و خریدهامو انجام دادم از یه روز قبل هم غذاهایی که میشد تو یخچال نگه دارم آماده کردم روز تولدم هم فقط ته چین مرغ رو  حاضر کردم تا ساعت 12 همه کارام انجام شده بود و تا 5 وقت داشتم حاضر بشم. جاتون خالی مهمونی به خوبی برگزار شد و خیلی بهمون خوش گذشت جا کم بود دلم میخواست تعداد بیشتری مهمون دعوت کنم اما با این هوا نمیشد . بچه ها بیشتر تو حیاط بودن اما سرد بود با اینکه صندلی تو حیاط هم چیدم ولی کسی نرفت بیرون. به ملودی و ملینا هم خوش گذشت و کلی با بچه ها بازی کردن.

  دوستام هم لطف کردن و کلی هدیه آوردن همشو دوست داشتم. با پولی هم که واسه تولدم هدیه گرفته بودم واسه ملودی و ملینا لباس مدرسه و کفش و چیزایی که لازم داشتن خریدم .خیالم راحت شد که همه چی برای رفتن به مدرسه حاضره.

  کالج هم ثبت نام کردم و یونیفرمم رو سفارش دادم و مشتاقانه منتظر شروع سال جدید تحصیلی هستم.

  مدرسه ملودی سه شنبه آینده شروع میشه و امسال آخرین سال مدرسه ابتدایی خواهد بود یعنی امسال سال 6 هست و درسهاش هم امسال مهمتر و جدیتر خواهد بود .

  ملینا هم مثل پارسال میره مهد کالج و مثل پیش دبستانی خواهد بود و سال دیگه فول تایم میره مدرسه. امسال تابستون کمی سخت گذشت هم ایران نرفتیم هم اینکه این دوتا خیلی تو خونه با هم دعوا میکردن و گاهی نمیدونستم چیکار کنم. خدا رو شکر که هفته دیگه همه چیز برمیگرده به روال قبل و روتین جدید پیدا میکنیم

  از زندگی بدون برنامه خوشم نمیاد .


  [ جمعه 6 شهریور‌ماه سال 1394 ] [ 11:32 ق.ظ ] [ صاحب این ذهن ]
  .: Weblog Themes By SibTheme :.

  آمار سایت
  تعداد بازدید ها: 263202