• پاتریس
 • X
  تبلیغات
  وکیل جرایم سایبری

  Lovely Melody
  ملودی زندگی زیباست 
  قالب وبلاگ

  سلام به همه مهربونای وبلاگی. امیدوارم هر جا که هستین شاد و سلامت باشید دلم براتون تنگ شده بود ولی ایام کریسمس و تعطیلات حسش نبود که بنویسم به هر حال سرم هم به مهمونی و بچه ها گرم بود این شد که ننوشتم.


  امسال کریسمس متفاوت بود نسبت به پارسال و بیشتر به این دلیل بود که ما سه نفره جشن گرفتیم . صبح کریسمس هم دختر دوستم اینجا بود که وقتی میخواستم ببرم برسونمش خونشون تصمیم گرفتیم کادوها رو هم ببریم و همراه اونها هدیه ها رو باز کنیم. جاتون خالی خیلی خوش گذشت و صبحانه رو با هم خوردیم و بچه ها کلی با دیدن کادوهاشون ذوق کردن.


  چند روز کریسمس رو بیشتر مهمونی رفتیم و کمتر خونه بودیم. شب سال نو هم رفتیم مهمونی ایرانی در بیرمینگهام که عالی بود و به همه خوش گذشت.


  یه روز هم رفتیم شهر hemel hempstead دیدن فامیل مامانم که اونم خوش گذشت و نوه تپلشون حسابی قلدر بازی در آورد و نون خامه ای ازش حساب میبرد.


  فردا بچه ها میرن مدرسه و دوباره زندگی به روال روتین برمیگرده ملودی هم مرحله بعدی شنا رو شروع میکنه و میخواد کلاس آواز رو شروع کنه چون هم صدا داره هم استعداد هم علاقه.


  کالج هم همزمان با امتحانات اصلی شروع میشه. خدا کمک کنه


  مادرم هم امسال تولد 60 سالگیشون رو جشن گرفتن و خدا رو شکر شاد و سلامت هستن. امیدوارم سایه همه مادرها بالای سر بچه هاشون باشه.


  حرف زیاده ولی من امروز خیلی سرحال نیستم میذارم یه وقت مناسب براتون میگم.


  شاد باشید

  [ دوشنبه 15 دی‌ماه سال 1393 ] [ 11:44 ب.ظ ] [ صاحب این ذهن ]
  .: Weblog Themes By SibTheme :.

  آمار سایت
  تعداد بازدید ها: 263202